Další první místa „Březovky“

Ve čtvrtek 26. března 2015 se uskutečnilo okresní kolo Fyzikální olympiády. Naši školu reprezentovala Tereza Miškovská z 8. třídy, která jako jediná úspěšně vypracovala školní kolo. Na soutěžící čekalo několik obtížných úloh a ve velké konkurenci se Terezka stala úspěšnou řešitelkou a navíc se umístila na krásném 1. místě. Terezce gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Ve středu 21. dubna 2015 se konalo na ZŠ Dr. Miroslava Tyrše okresní kolo vybíjené družstev. Soutěžní týmy byly rozlosovány do čtyř skupin. Své síly poměřili nejen žáci děčínských škol, ale také z Benešova nad Ploučnicí, Rumburku a České Kamenice.

Všechny týmy byly ve výborné formě. O vítězi často rozhodl rozdíl jediného bodu. Družstvo naší školy mělo dobře připravené hráče, kteří do boje dávali všechny své síly. Vynaložené úsilí se žákům bohatě vyplatilo. Z počtu šestnácti družstev naši žáci získali zasloužené první místo a postupují do krajského kola, které koná v Chomutově.
Zlato si domů přinesli Adam Stárek, Šleier David, Šleier Jakub, Korpa David, Hejzáková Klára, Ondřej Mařan, Volek Lukáš, Ondřej Postl, Vojtěch Hois, Penker Patrik, Zíka Lukáš, Šmucr Jan.

Vedení školy, ZŠ Březová

Naposledy změněno úterý, 28 duben 2015 08:28