Den Dětí s Cinkou

Každé dítě si zaslouží bezstarostné dětství plné radosti, přátelství a příležitostí k rozvoji svých schopností a dovedností. Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Cinka ve čtvrtek 1. 6. uspořádalo v parku v Podmoklech den plný legrace, soutěží, hudby a smíchu, na oslavu svátku dětí. Tato akce přinesla 85 dětem z našeho města nezapomenutelný zážitek plný zábavy a radosti.
Děti plnily úkoly a za jejich splnění si odnesly sladké odměny. Každý úkol byl přizpůsoben tak, aby se každý mohl aktivně zapojit. Tato akce umožnila dětem oslavit svůj den, dala jim příležitost k zábavě a relaxaci, ale také možnost navázat nová přátelství.
Veškeré přípravy na tento slavnostní den byly pečlivě organizovány spolu s týmem dobrovolníků, kteří věnovali svůj čas a energii, aby udělali oslavu pro děti nezapomenutelnou. Děkujeme jim za jejich obětavou práci a laskavé srdce, které umožnily dětem prožít ten nejlepší den.
NZDM Cinka je sociální služba pro děti a mládež od 6 do 26 let, která nabízí dětem bezpečné zázemí pro smysluplné trávení volného času, pomáhá dětem rozvíjet jejich zájmy a poskytuje jim pomoc a podporu při řešení jejich problémů.

Autor textu: Ředitelka Denisa Kolářová
Cinka, z.s.

Naposledy změněno středa, 12 červenec 2023 16:19