Mezinárodní den žen slavíme s Kozí dráhou dne 8.3.2015

Nevíte co dělat v neděli 8.3.? Na Kozí dráze proběhnou dvě slavnostní akce plné bohatého programu. Literární vláček vyjíždí u příležitosti Mezinárodního dne žen, a proto srdečně zveme dámy všeho věku strávit krásný den s bohatým programem.

Můžete se těšit na čtení z knihy Jindřicha Strašnova "Pan Doktor Děčín", na besedu s autorem a nakladatelem spojenou samozřejmě i s autogramiádou. Ranní vláček vyrazí v 8:30 hod. z Hlavního nádraží Děčín, z Telnice zpět v 9:30 hod. Vlak staví ve všech stanicích na trati.
Jízdenky si můžete zakoupit v předprodeji - kapacita vlaku je omezena! Zpáteční jízdné Děčín - Telnice je 60Kč. Rezervace jízdenek, jízdní řád a další informace na www.kozidraha.cz

Polední dámský vlak vyjede v 11:30 z Hlavního nádraží Děčín, odjezd z Telnice zpět je v 16:30 hod. Můžete se těšit na bohatý program, např. povídání o zdravé výživě, kadeřnické poradenství a drobné radosti pro ženy. V Telnici poté bude následovat beseda se stylistkou o půvabech ženského odívání s praktickými ukázkami a zaměření se na džínovou módu. Zatančit si můžete na Country bále se skupinou Harcovníci a nebude chybět ani občerstvení.
Vlak staví ve všech stanicích na trati.
Jízdenky si můžete zakoupit v předprodeji - kapacita vlaku je omezena! Zpáteční jízdné je 250Kč, zlevněné jízdné pro ženy je 200Kč. Rezervace jízdenek, jízdní řád a další informace na www.kozidraha.cz