Rákosníček Děčín z.s. otevírá psychologickou poradnu a zve vás na odborné semináře

Rákosníček Děčín, z.s., pro Vás otevírá psychologickou poradnu v oblasti vztahů mezi rodiči a dětmi, mezi dětmi navzájem, mezi manželi či partnery a vztahů s prarodiči. Pokud máte otázky týkající se dětské psychologie, školní problematiky, psychologických aspektů poruch učení a chování dětí, ale také ohledně prožívání krizových situací (rozvod, úmrtí v rodině, vážný úraz apod.) nebo si jen nevíte rady s výchovou či nástupem dítěte do MŠ, ZŠ apod., neváhejte se obrátit na psycholožku PhDr. Irena Landová s mnohaletými zkušenostmi v dané oblasti, která vede psychologickou poradnu ve spolupráci s Rákosníčkem z.s.

Sezení je zdarma. Více informací a rezervace na tel. 777 465 640 či e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zároveň Vás chceme pozvat na odborné semináře, praktické workshopy, kurzy i besedy na různá témata. Již tradičně se budeme věnovat tématům zaměřená na rodinu a děti různých věkových kategorií, proběhnou semináře věnující se těhotenství a vše s ním spojené, ale také odborné besedy, kurzy a workshopy, které jsou věnované nejenom rodičům a prarodičům, ale také širší veřejnosti.

Semináře jsou zdarma či za symbolický poplatek. Více informací naleznete na www.mcrakosnicek.cz či na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. či na tel. 777 367 647. Všichni jsou srdečně zváni. Aktivity jsou podpořeny z projektu MPSV, Ústeckého kraje a Statutárního města Děčín.

Naposledy změněno úterý, 07 březen 2017 09:02

NAŠE KULTURNÍ TIPY

Žádné události

OCENĚNÍ THE BEST 2015

oceneni egovernment2015

RODINA JE TADY DOMA

Rodina je tady doma