Vzdělávání a rozvoj osobnosti s Rákosníčkem

Rákosníček Děčín, z.s. vedle nabízených služeb zaměřených na rodiny s dětmi, zajišťuje také vzdělávání a rozvoj osobnosti. Témata jsou pestrá, ale prioritně se orientujeme na rodinu. Zakládáme si na kvalitě lektorů, kteří jsou odborníci ve své oblasti, a na přátelské atmosféře. Vzdělávací semináře může navštívit každý, pro rodiče i prarodiče je zajištěna služba hlídání dětí v průběhu semináře.

Na únor jsme si pro vás připravili čtyři témata, první seminář Výchova kojence pohybem, je zaměřený na rodiče s dětmi do 1 roku věku dítěte. Odborný kurzem provede fyzioterapeut Bc. Kateřina Pokorná.

Druhé téma je v dnešní době aktuální - Správné držení těla, aby záda nebolela. Seminář povede fyzioterapeut Jana Sedliská, DiS., která ukáže správný postoj těla, jak zapojovat správné svaly a naučí účastníky několik relaxačních cviků na uvolnění bolavých partií.

Třetí seminář se věnuje čistě dámské populaci - Cyklická žena, ženská ekohygiena. S Mgr. Martinou Smejkalovou si popovídáme o tom, jak více využívat ženských darů, jak lépe žít v souladu s přírodou a tím i sama se sebou.

Měsíc únor uzavřeme seminářem Novoroční bilancování, návod na rok 2017, který povede Jana Jezberová, odborník v oblasti kineziologie. Na semináři budeme hledat cesty, jak se dostat do vytouženého cíle, zamyslíme se nad tím, proč už tam nejsme a co nám v tom brání. Každý z nás je originál a naše touhy i potřeby jsou osobité a jedinečné.

Přijďte na příjemná setkávání, povídání si, naučit se a dozvědět se něco nového či se jen příjemně odreagovat. Zváni jsou úplně všichni.

Více na www.mcrakosnicek.cz, na tel. 777 367 647 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V rámci semináře dostane každý účastník ochutnávku čajů od firmy Grešík.

Naposledy změněno úterý, 07 březen 2017 09:04

NAŠE KULTURNÍ TIPY

Žádné události

OCENĚNÍ THE BEST 2015

oceneni egovernment2015

RODINA JE TADY DOMA

Rodina je tady doma