Areál u KOCÁNKA

Adresa Rytířská 77/2, 405 01 Děčín III
Kontaktní osoba Eva Šotková - manager hotelu a restaurace
E-mail shotty@shotty.cz
Webové stránky www.kocanda-decin.cz
Telefon 736 481 003
Popis Areál U KOCÁNKA

Dětské hřiště se nachází přímo na cyklostezce, před Hotelem a restaurací KOCANDA, která je držitelem certifikátu " Cyklisté vítáni " a tak u nás cyklisté najdou zázemí v podobě kamerou hlídané úložny kol, sportovního menu, dobíjecí základnu cyklobaterií, kompresor na huštění kol, nebo základního vybavení pro případné opravy.
Do zeleně přímo u hotelu je zasazeno velké dynamické dětské hřiště, kde jsme pro děti připravili pískoviště, prolézačky, klouzačky, lanovkou, horolezeckou stěnou, tobogán a jiné atrakce.
Areál naleznete na pravém břehu řeky Labe, na malebném místě zasazeném do přírody, kde nezaznamenáte, že jste v centru města. Hranici areálu lemuje LABSKÁ mezinárodní cyklostezka na úseku Děčín Staré Město a je zde obvyklý start, nebo cíl vodáckého putování po Labi. Areál najdete nedaleko autobusové zastávky, obchodního centra Kaufland a děčínského plaveckého areálu, přímo na cyklostezce. Na krásném, slunečném místě s možností pohodlně zaparkovat auto. Daleko od silnice, kde dětem nehrozí nebezpečí, na místě, které může být příjemným cílem pro rodiče i děti z výletu na kole, nebo kolečkových bruslích.
Atrakce :
• Dětské hřiště s prolejzačkami
• Sportovní multifunkční hřiště
• Bunkr ŘOPík – zrekonstruované vyzbrojené lehké opevnění z roku 1937
• Cyklostezka – parkoviště + mobiliář + zázemí a servis pro cyklisty
• Workout hřiště - posilovna v přírodě vlastní vahou
• Labská promenáda


Areál, je oplocený, na noc uzamčený a má svého denního správce a hlídače. To vše, abychom předešli problémům se znečišťováním zvířecích mazlíčků, ale i vandalismu.